Het team/leerKRACHT

Wij werken in ons team in kleinere ontwikkelteams met de methodiek van stichting leerKRACHT: https://stichting-leerkracht.nl/

In oktober 2022 zijn wij geïnterviewd over onze verbeter- en onderzoekscultuur https://stichting-leerkracht.nl/samen-op-reis-om-wijs-te-worden/

Dit doen wij al jaren en heeft ons veel gebracht. In dit artikel kunt u daar van alles over lezen.

Of u kunt even kijken naar dit filmpje: https://www.youtube.com/watch?v=3gkPeybzKDw

Vacatures? Kijk ook bij https://werkenbijzonova.nl/

 

Groepsbezetting Wereldwijs 2023-2024

Formatie 2023-2024 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Gr 1/2 A Marijke Marijke Marijke Marijke Roy
Gr 1/2 B Ied Ied Ied Ied Karina
Gr 1/2 C Sharon Sharon Sharon Sharon Sharon
Gr 1/2 D Karlijn Karlijn Linda Karlijn Karlijn
Gr 1/2 E Kristel Kristel Kristel Kristel Kristel
Gr 1/2 F Anne Anne Jasmijn Jasmijn Jasmijn
Gr 3a-locWW2 Freke Freke Freke/Angelique LIO Freke/Angelique LIO Freke
Gr 3b- locWW2  Jasper Jasper Jasper Jasper Jasper
Gr 3c-locWW2 Francien Francien Wendy Wendy Wendy
Gr 4a Esmee Bertine Bertine Bertine Esmee
Gr 4b Isabella Isabella Marleen Marleen Marleen
Gr 5a Hozaifa Aziza Aziza Hozaifa Aziza
Gr 5b Lieve LIO/Saskia Lieve LIO/Saskia Saskia Saskia Saskia
Gr 5/6 Egon Emel Emel Emel Emel
Gr 6a Natascha Natascha Natascha Natascha Natascha
Gr 6b Ellen Ellen Ellen Ellen Ellen
Gr 7a Lisa N Lisa N Lisa N Lisa N Lisa N
Gr 7b Irma Irma Irma Rita Rita
Gr 8a-locWW2 Famke Famke Famke Famke/Lara Famke
Gr 8b-locWW2 Hanna Hanna Hanna Hanna Hanna
Gr 8c-locWW2 Bram Bram Bram Bram Bram

*juf Lisa P is met bevallingsverlof vanaf 6 februari

Directie       Paula Hoonhout directeur,  Linda Weeling en Amy  Gort – van Arkel adjunct-directeuren

Intake nieuwe leerlingen  Linda Weeling en Amy Gort – van Arkel

Plusklas, specialist hoogbegaafdheid Bertine Kes

Coördinator Wetenschap en Techniek   Famke Mochel

Coördinator rekenen Amy Gort – van Arkel

Coördinator OGO onderbouw en coach: Jasmijn van der Klip

Aanjagers leerteams leerKRACHT Lisa Niessen, Jasper Tuls en Saskia Kaptijn

VVE coördinatie Linda Weeling

Interne begeleiding     Sophie Schelvis : groepen 1 t/m 3,  Ineke Slebos groepen 4, 5 en 6 ism Maaike Grobben,  Rita Boekenoogen groepen  7 en 8

Coaching    Lisa Peperkamp

Onderwijsassistenten:   Busra Yildiz, Dirk Rhebergen, Hozaifa Gamal, Samantha van Schaik, Hasan Duman, Karina Flores, Pascal van Leeuwen, Roy van der Velde, Celine Bijvoet

leerkrachtondersteuner: Isabella de Miranda, Lara Deul, Kristel ter Beek,  Joelke de Prieelle,

Vakleerkracht gymnastiek : Egon Root  en  Dorian Oliveira (Gr 1-3)

Conciërge/ICT       Wladimir Hanus

Vakleerkracht beeldende vorming Tesse Kok

Vakleerkracht dans Jody Paul (gr 3-8) en Marquita Bos (gr 1-4)

Vakleerkracht nieuwe media Bart van Haren

Vakleerkracht Taal creatief  Sofie Veenstra

Vakleerkracht koken  Celine Bijvoet

Vakleerkracht theater : Peter Modderman

Vakleerkracht buitensport Dorian Oliveira

Vakleerkrachten muziek Karine Flores (gr 1 t/m 4), Nathan Klumperbass

Brede school coördinator en Cultuurcoördinator: Sofie Veenstra

Administratie    Helen Gilain

Ons team werd in het zonnetje gezet door het bestuur van Zonova bij het opnieuw behalen van de excellentie juni 2022: